MSUES

Wykonywanie fotografii reportażowej

Szkolenie do kwalifikacji rynkowej ZSK.

Oznaczenie projektów unijnych znak Funduszy Europejskich, flaga Polski oraz flaga UE

Kwalifikacja

Decyzją Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 stycznia 2021 roku Szkoła Górska – Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Jerzy Suchodoła uzyskała uprawnienia do certyfikowania kwalifikacji „Wykonywanie fotografii reportażowej i okolicznościowej”.

Dla kogo?

Osoba, posiadająca tę kwalifikację, planuje sesje i reportaże, wykonuje fotografie i modyfikuje warunki oświetleniowe, również z zastosowaniem reporterskich lamp błyskowych, potrafi także przygotować produkt wyjściowy swojej pracy - edytuje i obrabia zdjęcia do publikacji w wybranej formie. Osoba, posiadająca tę kwalifikację, może prowadzić działalność artystyczną i kulturalną, działalność w zakresie promocji wydarzeń i działań podmiotów gospodarczych oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych w ramach wykonywanych przez nie działań.

Osobami zainteresowanymi są:

Efekty uczenia


Fatal error: require_once(): Failed opening required 'partials/footer.php' (include_path='.:/usr/multiphp/php7.3/usr/share/php:/home/lib/php7.3:/home/lib/php7.3/pear') in /home/users/szkolagorska/public_html/szkolagorska.edu.pl/szkolenia/fotografia.php on line 77